Reference našich klientů
Máme roky zkušeností a stovky spokojených klientů. Co říkají na naše služby?

Profesionální přístup. Vše připravili, navrhli a zrealizovali. Nezaznamenal jsem žádný problém. Když k nám lidé jdou, mají směrové tabule jako záchytné body. Mám pocit a věřím, že to pomáhá.

Lukáš Braun

Náš hotel je trochu zastrčený na okraji Prahy. Chtěli jsme upozornit klienty, kde se náš hotel nachází. Využili jsme směrové tabule. Co nám přinesla spolupráce se společností SMEROVE TABULE.CZ? Lidi nás opravdu najdou.

Jaroslav Holomek

Do Prahy jezdí mnoho mimopražských potenciálních zákazníků, kteří Prahu dobře neznají. Kdybychom neměli navigační reklamu, tak přijdeme o část těchto klientů. I když má dnes mnoho řidičů GPS navigaci v autě, směrové tabule výrazně pomohou najít naše prodejní plochy. Navigační reklama nám rovněž zvyšuje znalost naší značky, což má příznivý dopad na prodeje.

Filip Kučera

Společnost SMEROVE TABULE.CZ pro nás zabezpečuje navigační reklamu k našemu nákupnímu centru DBK na Budějovické. Flexy rámečky využíváme k dlouhodobé komunikaci na místech s nejvyšší průjezdností aut v Praze (Jižní spojka a magistrála) a cílem je posílení navigace řidičů na naše obchodní centrum DBK Budějovická. Spolupráce funguje spolehlivě.

Jana Šindelářová